Projektant Małgorzata Walisiak

O mnie

Moje kompetencje projektowe są oparte na solidnym wykształceniu kierunkowym oraz na pasji. Bardzo ważne jest dla mnie to jak wygląda rzeczywistość wokół nas, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Wiele radości sprawia mi kontakt z ludźmi oraz świadomość, że moja praca może być komuś potrzebna. Stale poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach branżowych. Dbam o to, aby być na bieżąco w aktualnych trendach projektowych.

Zanim zdecydujesz się na współpracę porozmawiamy. Poznanie się nawzajem jest kluczowe w przypadku większych projektów oraz wskazane nawet przy mniejszych realizacjach. Tylko dzięki dobrej komunikacji będę mogła w 100% dostosować projekt do Twoich potrzeb oraz indywidualnego gustu. W przypadku rozbudowanych zleceń Moje Projektowanie oprócz pracy twórczej i technicznej staje się relacją angażującą obie strony.

Najlepsze projekty powstają wówczas, gdy projektant wydobywa skarby z tego co już jest - nadaje kształty i kolory temu, co wypływa z Twojego wnętrza. Ja projektuję a Ty decydujesz na ile chcesz zaangażować się w proces powstawania projektu dla Ciebie.

Współpraca projektowa

Aby zapewnić Ci jak najlepszą obsługę współpracuję ze specjalistami z różnych dziedzin projektowych i pokrewnych. Dzięki wymianie doświadczeń w kreatywnym zespole Moje Projektowanie jest w stanie działać w wielu obszarach zachowując najwyższą jakość usług designerskich. W zależności od skali i zakresu projektu wnętrza, grafiki czy wystawy współpracuję z innymi. Poznaj ich!

Patrycja Szymańska Asystentka projektanta

Licencjonowany architekt wnętrz. Prawa ręka projektanta, pomocny głos i wsparcie przy większych i mniejszych projektach wnętrz.

Izabela Dymkowska Architekt wnętrz

Specjalizuje się w aranżowaniu wymagających pomieszczeń m. in. przestrzeni biurowych. Profesjonalistka, twardo stąpająca po ziemi.

Magdalena Duchnik Informatyk, webmaster

Tworzenie stron internetowych to jej domena. Wie co kliknąć, jak ustawić, żeby wszystko działało bez zarzutu. Bez niej nie byłoby tej strony.

Przemysław Suliga Projektant, Doktor Sztuk Pięknych

Sztuka konkretu, minimalizm, geometria w dyskursie, doświadczenie. Projektowanie komunikacji wizualnej w duchu "Less is More".

Moje projektowanie to moje kompetencje

Studia podyplomowe: Marketing Internetowy, Szkoła Główna Handlowa, Warszawa
Tytuł: magister sztuki, architekt wnętrz Architektura Wnętrz, Wystawiennictwo, Komunikacja Wizualna, Akademia Sztuk Pięknych, Warszawa
Tytuł plastyka: Reklama Wizualna, Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych, Radom

Projektowanie wielowymiarowe

2D Projektowanie grafiki i malarstwo

Wyobraźnię i warsztat plastyczny zaczęłam kształcić jeszcze jako mała dziewczynka. Później była szkoła plastyczna II stopnia oraz 6-letnia Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych, gdzie rozwijałam się w kierunku projektowania grafiki i malarstwa. Studia na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych pogłębiały i ugruntowały moje umiejętności w tworzeniu dwuwymiarowych obrazów/grafik.

3D Projektowanie wnętrz i wystaw

W czasie studiów na Architekturze Wnętrz miałam okazję działać w różnych dziedzinach związanych z przestrzenią: projektowanie wnętrz, ekspozycji, mebli. Obecnie szczególnie interesuje mnie projektowanie wnętrz mieszkalnych i użytkowych oraz ekspozycji (wystawy, standy, witryny).

4D Komunikacja marketingowa

Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie zyskałam w szkole plastycznej ze względu na wybraną specjalizację: Reklamę Wizualną oraz aktywną działalność kulturalną. Podczas studiów na ASP miałam możliwość rozwoju w pracowni Komunikacji Wizualnej. Jednocześnie, od 2013r., odpowiadam za Dział Marketingu w międzynarodowej firmie budowlanej. Tutaj zajmuję się zawodowo komunikacją marketingową. Szersze kompetencje w tej dziedzinie zdobyłam podczas studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej. Na bieżąco uczestniczę w tematycznych szkoleniach i konferencjach.