Krzysztof Wnęk, inwestor prywatny

Z Panią Małgorzatą współpracowałem niejednokrotnie. Bardzo doceniam jej zorientowanie na realizację zadeklarowanych potrzeb połączoną z szybką i efektywną komunikacją. Sam proces wspólnego szukania najlepszych architektonicznych rozwiązań był przez to przyjemny, czasem nawet zabawny, a ponadto znacznie poszerzył moją wiedzę z zakresu architektury. Bardzo doceniam zaangażowanie pani Małgorzaty w przeprowadzenie mnie przez cały proces, zaczynając od poczynienia pierwszego pomiaru a kończąc na doborze koloru fugi i wskazanie godnego polecenia sklepu."

Szymon Ostrowski, Prezes Zarządu OSTKO Sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą Moje Projektowanie przede wszystkim przy projektach graficznych. Doceniamy profesjonalizm w podejściu do pracy, elastyczność i zrozumienie potrzeb naszych klientów (także gdy nie jesteśmy w stanie przekazać zbyt wielu szczegółów). Z firmą Moje Projektowanie warto współpracować, ponieważ pracują rzetelnie, terminowo, a ich projekty są doskonałe. Dzięki współpracy z Małgosią rozwinęła się też nasza firma."

Magdalena Sojka-Kobrzyńska, PR Director w firmie React Risk Advisory

Z „Moje Projektowanie” współpracowaliśmy przy wielu kluczowych projektach, gdzie liczyły się szybkość działania i odważne, pomysłowe kreacje. W pracy ze Studiem bardzo cenię sobie nieszablonowe podejście do zleconych tematów i wykorzystywanie całego potencjału twórczego, w osobach Pani Małgorzaty i Pana Pawła. Dodatkowo premiowana przez nas jest otwartość na nowe koncepcje i błyskawiczne uwzględnianie ich w projektach. Polecamy, warto."

Rafał Polaczek, członek zarządu lppoland.pl

„Chciałbym serdecznie podziękować Małgorzata Walisiak za sprawną, merytoryczną współpracę przy stworzeniu logotypów naszej firmy. Świetny kontakt, "czucie tematu", kompetencje, KREATYWNOŚĆ i rozsądna, uczciwa cena. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuję wsparcia w kwestiach graficznych, to z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Panią Małgorzatę. Ze swojej strony tylko dodam, że nasza firma zajmuje się zarządzaniem najmem w Warszawie oraz aglomeracji Śląskiej. Obsługujemy inwestorów nieruchomości, jak i zwykłych "Kowalskich". Pomagamy też w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych na obu wspomnianych rynkach."

Patrycja Ostapiuk-Dąbrowska, inwestorka prywatna

„Polecam serdecznie firmę Moje Projektowanie! Ja miałam już wizję swojego mieszkania, ale potrzebowałam kilku podpowiedzi doświadczonej osoby i okazało się, że najlepszym i najtańszym wyjściem będzie konsultacja z Małgosią. Bardzo profesjonalnie podeszła do tematu i dała nam wiele cennych wskazówek. Dziękujemy! "

Katarzyna Jastrząb, inwestorka prywatna

„Bez wątpliwości polecam współpracę z Małgosią Walisiak, od której bije pasja i profesjonalizm. Otrzymałam pomoc w pomysłach aranżacyjnych, zarówno od strony wizualnej, jak i funkcjonalnej. Dziękuję za propozycje ciekawych rozwiązań, zaangażowanie i uśmiech! "

Marta Ponikowska, Warszawski Klub Kobiet

„Współpraca z "Moje Projektowania" była bardzo dobra. Od początku Małgosia jest nastawiona na słuchanie i zrozumienie potrzeb klienta. Szybko stosuje uwagi do wersji roboczych, tak żeby osiągnąć dobry efekt końcowy. Bardzo polecam współpracę z jej firmą. "

Joanna Giz, jakiprezent.pl

„Z Małgosią Walisiak współpracowałam zarówno przy projektach graficznych jaki i architektonicznych - jest profesjonalistką w każdym calu, ma świetny zmysł estetyczny. Pomogła nam zaplanować nowy rozkład mieszkania, z rozmysłem zaprojektowała przestrzeń na wszystkie potrzebne elementy. Świetnie spisała się także przy projektowaniu logotypów. I jak mało kto dba o pełną satysfakcję klientów z wykonanego zlecenia. Polecam! "

Mateusz Dybka, A KUKU Akademia Twórczej Zabawy

„Dziękuję Pani Małgorzacie z Moje Projektowanie Małgorzata Walisiak za stworzenie nowego loga dla Akademii Twórczej Zabawy A KUKU. Pozytywne reakcje naszych klientów, przyjaciół i followersów na logo była baaaardzo duża. Dobra współpraca w trakcie tworzenia. Każda ze stron wykazała się cierpliwością i zaufaniem. "

Państwo Brzozowicz, inwestorzy prywatni

„Panią Małgosię poprosiliśmy o pomoc przy podejmowaniu decyzji dotyczącej kupna mieszkania. Razem oglądaliśmy nieruchomość, którą byliśmy wstępnie zainteresowani, a następnie omówiliśmy plusy i minusy mieszkania, jego stan techniczny i ewentualny potencjał aranżacyjny. Konsultacja z profesjonalistą otworzyła nam nowe możliwości i dała poczucie dobrze przemyślanej decyzji. Polecamy z całego serca!"

Małgorzata Zegar, inwestorka prywatna

„Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc w realizacji moich marzeń w wykończenie domu. Kilka rozmów i podesłanie zdjęć z internetu wystarczyło, żeby Pani Gosia wiedziała o co mi chodzi i dała rozwiązania takie na jakich mi zależało. Zaoszczędzony czas przeze mnie na poszukiwaniach sklepów i towaru bezcenny. Wszystko mam gotowe szkice dla wykonawcy i dla mnie lista zakupów."

Piotr Michalak, LimeEars.com

„Małgorzata Walisiak z firmy Moje Projektowanie wykonywała dla jednej z moich firm, LimeEars.com, projekt katalogu ze słuchawkami. Publikacja ostatecznie ma ok. 100 stron, mimo to udało się wykonać ten projekt bardzo szybko i sprawnie. Szczególnie jestem zadowolony z jakości komunikacji z p. Małgorzatą. Projekt jest przejrzysty i miły dla oka, uczestnicy targów w Singapurze byli zachwyceni efektem. Szczerze polecamy współpracę z pracownią Moje Projektowanie!"

Zobacz projekt

Dagmara Konarska, New Culture Institute

„Zdecydowanie polecam firmę Moje Projektowanie i współpracę z Małgosią, która jest niezwykle kreatywna, dobrze rozumie potrzeby klienta oraz ma wyczucie marki, dla której tworzy produkty doskonale oddające jej istotę."

Katarzyna Kraszewska, Time For Chopin

„Małgosia jest osobą posiadającą niezwykłą intuicję co do oczekiwań projektu w przygotowywaniu materiałów graficznych. Potrafi doskonale wpisać się w dotychczas zbudowane założenia a następnie przy pomocy swojego talentu i smaku wnieść dodatkową jakość i świeżość. W dodatku jest osobą od której nigdy nie usłyszałam, że jest zapracowana i mój projekt musi poczekać, wykonuje wszystkie zlecone prace błyskawicznie. Polecam współpracę z Małgosią bez żadnych zastrzeżeń!”

Zobacz projekt

Jan Kuczyński, Creative Director/Partner at Clipatize

„Krótko? Polecam współpracę z Małgosią w ciemno! W nieco dłuższej wersji - mieliśmy dość ciekawy projekt, którego zakres na początku nie był w pełni jasny. Jak się okazało nieco wykraczał poza dotychczasowe doświadczenia Małgosi - nie zrażając się jednak przyswoiła wiedzę w błyskawicznym tempie i dostarczyła projekt w pełni zadowalającej nas jakości. Niesamowicie pracowita, zaangażowana, dociekliwa i terminowa!”

Joanna Świerkula, Ganbaro

„Z Małgorzatą Walisiak współpracuję od lat i zawsze wykonuje swoje prace w terminie co jest rzadkością w tej branży. Małgosia realizowała różne projekty od plakatów fundacji poprzez bardziej skomplikowane pracę graficzne dla biznesu. Zawsze w swoich pracach wykazywała się sumiennością i dokładnością. Cenię sobie współpracę z Nią, o czym świadczy liczba projektów wspólnie zrealizowanych. ”

Łukasz Kopeć, Towarzystwa Biznesowe SA

„Szybkość, estetyka i rzetelność - te słowa opisują usługi graficzne Małgorzaty. Towarzystwa Biznesowe kilkukrotnie miały przyjemność odbierać projekty logotypów, które praktycznie nie wymagały poprawek. Współpraca z Małgorzatą to czysta przyjemność, która procentuje w przyszłości. Polecam!”

Zobacz projekt

Magdalena i Grzegorz Niemirowscy, inwestorzy prywatni

„Małgosia Walisiak bardzo profesjonalnie podeszła do projektu naszej łazienki. Działała szybko, konkretnie, inspirująco z niesamowitym wyczuciem naszego gustu. Niesamowite było to, że podczas realizacji projektu nie zostawiła nas samych z wątpliwościami i potknięciami wykonawcy tylko wspierała radą i pomysłami na rozwiązanie problemów. Szczerze polecamy!!!”

Zobacz projekt

Halina Antosiak, inwestorka prywatna

„Z pełną świadomością polecam Panią Małgorzatę Walisiak jako projektantkę wnętrza mieszkania. Współpraca jest konkretna, rzeczowa, postępująca zgodnie z przedstawionym na wstępie planem. Wszystkie sugestie ze strony klienta są brane pod uwagę i rzeczowo analizowane. Istotne jest również to, że rodzaj komunikacji z projektantką jest dobierany zgodnie z referencjami klienta i przebiega bez zakłóceń, współpraca jest szybka i sprawna. Jeszcze raz polecam!”

Zobacz projekt

Aleksandra i Andrzej Szczechla, inwestorzy prywatni

„Panią Małgosię polecamy gorąco, jako projektantkę bardzo profesjonalną, gotową konsultować najdrobniejsze techniczne szczegóły z wykonawcami, aby zapewnić jak najlepszy efekt końcowy. Przed wykonaniem projektu stara się poznać dokładnie oczekiwania klienta, potrafi także w sposób niezwykle sympatyczny przekonać do swoich pomysłów. Działa terminowo, a dzięki niej również kontakt z wykonawcą idzie gładko i sprawnie. Do tego wszystkiego jeszcze dochodzi ogromny atut: ujmujący sposób bycia i ciepły uśmiech! Dziękujemy Pani Małgosi i serdecznie ją polecamy!”

Zobacz projekt

Pani Jolanta, inwestorka prywatna

„Pani Małgorzata próbowała niestrudzenie zrozumieć nasze potrzeby i gust, jest słowna i terminowa, dostępna i kontaktowa, ma dużo ciekawych pomysłów i rozwiązań, ale nie forsuje ich za wszelką cenę, co bardzo mi odpowiadało. ”

Tomasz Ciosek, Pracownia Synergii

"Polecamy współpracę z projektantką Małgorzatą Walisiak. Współpracujemy z nią od 2016 r. Powierzmy jej wiele projektów graficznych zarówno dla wewnętrznych potrzeb jak i dla naszych klientów. Z sukcesem wykonuje dla nas m.in. infografiki, reklamy do mediów społecznościowych oraz do druku, ulotki, projekty logo z księgą znaku oraz inne elementy identyfikacji wizualnej naszych klientów tj. wizytówki, czy papier firmowy. Współpraca przebiega owocnie. Zawsze uzyskujemy projekty wysokiej jakości merytorycznej, graficznej oraz technicznej. Małgorzatę Walisiak wyróżnia znakomity kontakt z klientem, sprawna i rzeczowa komunikacja. Ponadto cenimy jej kreatywność oraz zrozumienie znaczenia marketingowego proponowanych rozwiązań. Ważną cechą jest sumienne dotrzymywanie terminów oraz szybkie zrozumienie potrzeb klienta, dzięki czemu oszczędzamy czas. Często już pierwsze propozycje projektowe okazują się trafionymi w 10!"

Zobacz projekt

Wioletta Gołębiowska, tłumacz przysięgły j. francuskiego

„Gorąco polecam usługi projektowe Małgorzaty Walisiak. Jest osobą rzetelną, kontaktową, wsłuchującą się w potrzeby klienta i umiejącą znaleźć satysfakcjonujące rozwiązania.”

Zobacz projekt

Bartłomiej Boral, BestBrain

„Małgorzata to sumienna osoba, podchodząca bardzo profesjonalnie do powierzonych jej zdań. Poza umiejętnościami czysto graficznymi, wyróżnia ją terminowość, wychodzenie z trafnymi propozycjami działań marketingowych i doświadczenie na rynku marketingu w obszarze grafiki. Polecam Małgorzatę wszystkim, którzy chcieliby poprawić komunikację wizualną z klientem nie angażując swojego czasu ponad to co konieczne :)”

Zobacz projekt