Projekt kuchni

Projekt kuchni

Opis projektu

Projekt kuchni otwartej na jadalnię i salon. Zabudowa kuchenna jest przewidziana na całej wysokości. Zastosowano oświetlenie LED wbudowane w podwieszony sufit. Szafki stojące we wszystkich możliwych miejscach są wyposażone w szuflady. Otwieranie poprzez frezowaną górną krawędź. Korpus mebla z płyty laminowanej białej, fronty z płyty meblowej białej lakierowanej w połysku. Blat wykonany z płyty pokrytej lakierowanym fornirem (venge, kolor najbardziej zbliżony do wybarwienia istniejącej stolarki drzwiowej). W narożniku system tzw.” nerka”.

  • Pomiędzy szafkami wiszącymi a blatem zastosowano szybę z wydrukowaną grafiką przedstawiającą małe kwadraty. Szkło prezentuje się efektownie oraz jest łatwe w utrzymaniu czystości.
  • Obok piekarnika zastosowano system szafy Cargo Tower marki Blum
  • Blaty oświetlone od góry, listwy LED zamontowane w szafkach wiszących, Włącznik zbliżeniowy zamontowany nad batem w okolicy zlewozmywaka.
  • Gniazda wtykowe przy blacie roboczym zamontowane na szybie pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi.
  • Sprzęt w kuchni jest ciemny (czarny/z elementami srebrnymi), żeby jak najlepiej komponował się z ciemnym blatem. Mikrofalówka nad piekarnikiem w zabudowie, zlewozmywak granitowy z ociekaczem, bateria kuchenna biała, okap teleskopowy w kolorze srebrnym wbudowany w szafki wiszące nad płytą elektryczną.

Zobacz wizualizację jadalni i części wypoczynkowej w tej samej przestrzeni.