Pracownia projektowania wnętrz i grafiki

Moje Projektowanie

Aby zapewnić Ci jak najlepszą obsługę współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin projektowych i pokrewnych. Dzięki wymianie doświadczeń w kreatywnym zespole jesteśmy w stanie działać w wielu obszarach zachowując najwyższą jakość usług designerskich. Na pierwszym miejscu stawiamy Klienta i jego potrzeby, tuż obok wartości projektowe: funkcjonalne i estetyczne. Poznaj nas!

Małgorzata Walisiak Właścicielka

Założycielka pracowni: dypl. architekt wnętrz, projektant grafiki i pasjonatka marketingu

Paweł Walisiak Pełnomocnik

Wsparcie organizacyjne, formalne i biznesowe. Zawsze ze świeżym spojrzeniem na projekty i rozwój firmy.

Patrycja Szymańska Architekt wnętrz

Samodzielna architekt wnętrz, pomocny głos i wsparcie przy większych i mniejszych projektach wnętrz.

Sara Ejsmont Graficzka

Graficzka tworząca piękne grafiki z zapałem, lekkością i pełnym profesjonalizmem.

Moje Projektowanie to NASZE KOMPETENCJE

WNĘTRZA

Projektujemy wnętrza od A do Z. Czyli od inwentaryzacji, przez układ przestrzenny, instalacje, wizualizacje 3D, po opracowanie techniczne.

GRAFIKA

Projektujemy profesjonalną grafikę do Internetu oraz przygotowujemy pliki do druku. Na życzenie Klienta: drukujemy i wysyłamy finalny produkt.

Projektowanie wielowymiarowe

2D Projektowanie grafiki i malarstwo

Projektujemy profesjonalną grafikę użytkową. Pracujemy przy użyciu nowoczesnych programów graficznych, ale także nie boimy łączyć się ich z tradycyjnymi technikami. Dzięki temu, że posiadamy zaplecze techniczne i artystyczne - u nas powstają najlepsze projekty graficzne!

3D Projektowanie wnętrz i wystaw

Łączymy projektowanie przestrzeni z projektowaniem graficznym. Potrafimy zaaranżować każdą przestrzeń mieszkalną i użytkową. W przypadku powierzchni komercyjnych czy wystaw z przyjemnością łączymy kompetencje związane z architekturą wnętrz i projektowaniem grafiki.

4D Komunikacja marketingowa

Wszystko, co projektujemy ma jakiś cel. Grafika ma być nośnikiem komunikacji marketingowej. Czasem powinna sprzedawać, a czasem budować odpowiedni wizerunek naszego Klienta. Wnętrza projektowane przez nas są piękne i funkcjonalne. Przestrzenie użytkowe spełniają także funkcje marketingowe - wiemy o tym i projektujemy tak, aby nasz Klient zyskał na tym jak najwięcej.

Lokalizacja - Warszawa, Zielonka

Projektowanie wnętrz

Przede wszystkim działamy na terenie Warszawy i okolic. Nasza pracownia ma nową siedzibę - Zielonka. Szczególnie chętnie działamy w takich miejscowościach: Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Warszawa. Oczywiście możliwy jest projekt na terenie całej Polski a nawet on-line. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń.

Grafika

W dziedzinie projektowania graficznego lokalizacja nie ma znaczenia - działamy głównie zdalnie projektując dla firm z całej Polski i zza granicy. Możemy obsługiwać Klientów w językach: polskim, angielskim i hiszpańskim.

Moje Projektowanie

Kiedyś - "moje", teraz - "nasze"

dypl. architekt wnętrz Małgorzata Walisiak: Moje Projektowanie zaczęło się od pojedynczych projektów wykonywanych przeze mnie osobiście, jednoosobowo. Obecnie wraz z rosnącą liczbą zadowolonych Klientów i ilością zleceń - udało się zrealizować marzenie. Tworzymy pracownię, która gromadzi dobrych projektantów. Już nie tylko projektuję wnętrza czy grafikę, tworzę także przestrzeń pracy i rozwoju dla innych. Moje kompetencje projektowe są oparte na solidnym wykształceniu kierunkowym oraz na pasji. Bardzo ważne jest dla mnie to jak wygląda rzeczywistość wokół nas, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Wiele radości sprawia mi kontakt z ludźmi oraz świadomość, że moja praca może być komuś potrzebna. Stale poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach branżowych. Dbam o to, aby być na bieżąco w aktualnych trendach projektowych. Ale nie tylko: zależy mi także na tym, żeby projektanci, z którymi współpracuję - stale się doskonalili, odkrywali swoje pasje i realizowali się w tym co robią na co dzień.