Projektant wnętrz, grafik, ekspozycji – Warszawa i okolice

Szukasz projektanta wnętrz działającego na terenie Warszawy i okolic? A może potrzebujesz grafika komputerowego lub projektanta wystaw, który stworzy doskonałą ekspozycję dla Ciebie? Świetnie trafiłeś!

Skontaktuj się ze mną

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz poprosić o indywidualną wycenę projektu wnętrza, grafiki lub ekspozycji dla Ciebie - zostaw wiadomość. Skontaktuję się z Tobą tak szybko jak to możliwe.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata Walisiak (e-mail: mw@mojeprojektowanie.pl, tel. 690 286 282). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane nam pytanie. Odpowiedź może mieć charakter marketingowy. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Często zadawane pytania

Ile kosztuje projekt wnętrza (Warszawa)?

Chyba oczywiste pytanie. Chcę coś zamówić, więc chcę wiedzieć dokładnie ile to będzie kosztować. Nikt nie lubi przepłacać ani kupować "kota w worku". Na swojej stronie nie publikuję cennika ze względu na to, że każdy projekt będzie zupełnie inny oraz będzie wymagał innego nakładu czasu i pracy. Staram się dostosować do budżetu Klienta chociażby z zakresem projektu. Ustalamy dokładnie czy jest potrzeba pełnego opracowania technicznego, wizualizacji i nadzoru budowlanego. W niektórych przypadkach wystarczy konsultacja, a Inwestor sam będzie dalej wiedział co robić. Stąd zachęcam do skontaktowania się ze mną - razem ustalimy jaki jest niezbędny zakres usług i wówczas przygotuję dla Ciebie dokładną wycenę projektu wnętrza. Na tej podstawie możesz zadecydować czy chcesz współpracować ze mną czy może z kimś innym.

Ile kosztuje projekt grafiki?

Tu chyba jeszcze trudniej o podanie "widełków". Cena grafiki będzie uzależniona od typu grafiki, formatu, ostatecznego nakładu oraz liczby ustalonych poprawek. Dodatkowym elementem jest przekazanie otwartych plików do późniejszej obróbki przez innego projektanta. Nie bój się zapytać. Na życzenie wysyłam orientacyjną wycenę poszczególnych typów projektów graficznych.

Projektant wnętrz Warszawa? Chciałbym dobrze i tanio.

Oferuję konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług projektowania wnętrz, ale nie pracuję za darmo. Działam przede wszystkim na terenie Warszawy i w okolicach. Tutejszy rynek jest przesycony osobami, które bez dobrego przygotowania warsztatowego ani doświadczenia oferują usługi projektowania wnętrz. Warto zweryfikować projektanta, przejrzeć portfolio, porozmawiać z nim - braki często widać gołym okiem a można oszczędzić sobie sporo nerwów wybierając profesjonalistów.