Vlog projektanta wnętrz

Małgorzata Walisiak – dypl. architekt wnętrz opowiada o projektowaniu i nie tylko… Zapraszamy do subskrypcji kanału Moje Projektowanie na YouTube oraz do zaglądania tutaj! Będziemy publikować nowe porady dotyczące remontu, aranżacji i wykończenia wnętrz. Poznasz zasady, otrzymasz garść inspiracji i praktyczne wskazówki.

Konsultacja architekta wnętrz

Konsultacja architekta wnętrz – Warszawa

Konsultacja architekta wnętrz? Czemu nie! Może się przydać w wielu różnych sytuacjach. Najczęściej konsultujemy istniejące wnętrza – plany remontowe lub drobne zmiany, które istotnie poprawią funkcjonalność lub wygląd wnętrza. Częstym powodem konsultacji architekta wnętrz jest też planowany zakup mieszkania. Można skonsultować możliwości aranżacyjne danej nieruchomości lub dobrze zaplanować zmiany lokatorskie. Najczęściej konsultacje odbywają się w Warszawie lub okolicach. Choć możliwa jest także zdalna konsultacja architekta wnętrz. Dowiedz się więcej!

Architekt wnętrz – czego oczekiwać?

Czego oczekiwać od architekta wnętrz? Opowiadam o tym, co leży po stronie projektanta, czego można spodziewać się we współpracy z nim oraz jakimi cechami powinien się wyróżniać dobry architekt wnętrz.  Zarysowuję etapy projektu. Dowiesz się z tego filmu jak współpracować z projektantem wnętrz, aby prace przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Jakie sprzęty do łazienki wybrać?

Projekt łazienki – elementy wyposażenia łazienki

Jak wybrać sprzęty do łazienki? Jak się odnaleźć w mnogości produktów dostępnych na rynku? Zobacz film i sprawdź, jakie są możliwości. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę i zanim zaczniesz szukać wyposażenia do Twojej łazienki pomyśl, czego tak naprawdę potrzebujesz. Nie marnuj czasu na przeglądanie wszystkiego. Skup się jedynie na tym, co może Ci się przydać i wpisze się w Twój projekt łazienki.

Od czego zacząć remont łazienki?

Projekt łazienki – od czego zacząć?

Projekt łazienki to nie lada wyzwanie! Czeka tutaj na nas sporo instalacji, właściwości produktów, wymogów związanych z wilgotnością pomieszczenia. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy planowaniu nowej łazienki. Architekt wnętrz dzieli się doświadczeniem w tym zakresie. Zapraszamy do oglądania!

Na jaki kolor pomalować wnętrze? Jak dobrać farbę do ściany?

Dobór koloru ściany  do wnętrza może być kłopotliwy z kilku przyczyn. Sprawdź, jak dobrze wybrać kolor farby, poznaj rodzaje farb do ścian. Dowiedz się,  jak dane kolory oddziałują na przestrzeń. Czy lepiej malować ścianę na ciepłe czy zimne kolory?

Czym zajmuje się architekt wnętrz?

Projektowanie wnętrz krok po kroku

Zobacz, co robi projektant wnętrz! Film o tym, co należy do zadań, które wykonuje architekt wnętrz podczas projektowania. Zakres projektu zawsze ustala się indywidualnie. Niektóre projekty będą zawierały wszystkie kroki wskazane w filmie, a inne tylko niektóre. Wszystko zależy od tego na czym zależy Klientowi.