Kuchnia z salonem i jadalnią, Warszawa

Projekt salonu z kuchnią - widok na kuchnię z jadalnią

Opis projektu

Kuchnia z salonem i jadalnią

Kuchnia z salonem to wizytówka mieszkania! Prezentujemy projekt kuchni z salonem i jadalnią o wyrazistej, oryginalnej kolorystyce – widok z jadalni na salon. Dzięki dedykowanemu projektowi zabudowy oraz nietypowemu zastosowaniu form i kolorów powstało modne wnętrze. Architekt wnętrz połączył biel, szarości, żółty oraz czerń. Żółte akcenty ożywiają wnętrze natomiast szarość doskonale je dopełnia. Czerń i biel to klasyka, ale w tej przestrzeni projektant wnętrz wprowadza te kolory w sposób nietuzinkowy. Dodatkowo pojawia się tutaj jasne drewno, które ociepla pomieszczenie.

Geometryczne wzory we wnętrzu

Projektant zaproponował geometryczne wzory jako motyw przewodni. Świetnie komponują się w tym wnętrzu czarne kwadratowe kinkiety nad kanapą oraz trójkątna lampa nad stołem. Również stolik kawowy oraz dywanik przy kanapie wpisują się w tę ideę. Wyraziste czarno-białe zygzaki na zasłonkach oraz szybie pomiędzy szafkami kuchennymi korespondują ze sobą spinając otwartą przestrzeń w jedną całość.

Podwieszony telewizor z zabudową

Dzięki podwieszeniu telewizora na specjalnej zabudowie możemy uniknąć chaosu, który tworzą różnego rodzaju przewody. Zabudowa tv stanowi piękne drewniane tło dla ekranu jest miejscem na ukrycie nieefektownych kabli.

Zobacz widok kuchni od strony wejścia do pomieszczenia.

Salon z kuchnią MW

Kuchnia z salonem i jadalnią – widok z kuchni na salon