Projekt biura Modern Classic, Warszawa

Projekt biura Modern Classic Warszawa

Opis projektu

Projekt biura dla firmy Modern Classic

Projekt biura w Warszawie opracowany we współpracy: arch. wnętrz Małgorzata Walisiak oraz arch. wnętrz Izabela Dymkowska.
Należało opracować projekt funkcjonalny oraz plastyczny nowego biura firmy. Projektantki wnętrz najpierw podzieliły przestrzeń według najważniejszych funkcji. Następnie wspólnie wypracowały ostateczną formę oraz zaproponowały materiały do realizacji nowoczesnego, komfortowego i oryginalnego projektu biura.

Pomieszczenie pracownicze w biurze

Pomieszczenie, do którego wchodzi się bezpośrednio z zewnątrz o największej powierzchni ze stanowiskami pracy dla czterech osób. Pomieszczenie pełni również funkcję reprezentatywną. W tym wnętrzu ważne było wyeksponowanie logo firmy, stworzenie komfortowych stanowisk pracy oraz miejsca, gdzie odwiedzający biuro klienci będą mogli chwilę poczekać na spotkanie przy kawie.

Mniejsze pomieszczenie biurowe

W mniejszym pomieszczeniu biurowym – gabinecie oddzielonym przeszkleniem stworzono stanowiska pracy dla 2 osób. Pomieszczenie jest bardziej kameralne, umożliwiając pracę w skupieniu. Należało zaplanować tutaj przestrzeń do odbycia spotkań w większym gronie – stąd rozkładany stół, fotele oraz ekran do prezentacji. Więcej informacji o projekcie gabinetu znajduje się tutaj.

Pomieszczenie kuchenne w biurze

Zaplanowano także małe pomieszczenie socjalne do przygotowania oraz spożywania posiłków podczas przerwy w pracy – kuchnię. Wnętrze jest ergonomiczne i ekonomiczne. Maksymalnie wykorzystano małą powierzchnię wnętrza, tak aby zmieściły się również przedmioty służące dbaniu o porządek w biurze. Oczywiście nie mogło zabraknąć miejsca na ekspres do kawy. lodówkę oraz mikrofalówkę.

Łazienka w biurze

Mała łazienka została zaprojektowana w taki sposób, aby być w pełni funkcjonalną oraz komfortową. W przypadku biura nie potrzebny jest duży metraż. Już na kilku metrach kwadratowych można stworzyć wygodną przestrzeń.

Łazienka w biurze Modern Classic

Łazienka w biurze Modern Classic