Projekt wnętrza domu Kobyłka – piękny hol

Hol - szafa wisząca i siedzisko

Opis projektu

Projekt wnętrza domu Kobyłka – piękny hol

Hol to pierwsze miejsce styku z wnętrzem domu. To pierwsze wrażenie naszych gości i miejsce, które nas wita po dłuższej nieobecności w domu. Zadbaliśmy o to, aby było zarówno funkcjonalne jak i piękne.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest pozostawienie przestrzeni na obuwie pod szafą. Zadbaliśmy także o szafę, szafkę na okrycia i nietypowe cargo na buty. znalazło się także miejsce na wygodne siedzisko tapicerowane w holu.

Hol - szafa wisząca i siedzisko

Hol – szafa wisząca i siedzisko

Piękny hol: płytka szafa z drzwiami harmonijkowymi

dodatkową wnękę w holu wykorzystaliśmy na płytką szafę z subtelnymi, lustrzanymi drzwiami harmonijkowymi. Zielona ściana z plakatami ożywia przestrzeń i podkreśla unikalny charakter.

szafa z drzwiami harmonijkowymi

szafa z drzwiami harmonijkowymi

Cargo na buty w holu

Cargo na buty w holu wykorzystuje przestrzeń pod sąsiadującymi schodami. Dzięki temu cargo wsuwa się pod schody a sama szafka nie zajmuje żadnego miejsca w holu. Półeczki o zróżnicowanej wysokości, aby mieściło się obuwie różnego typu. Piękny hol to taki, w którym wszystko na swoje miejsce.

Wieszaki na okrycia w holu

Zastosowaliśmy kilka wieszaków na różnych wysokościach, tak aby również mali mieszkańcy mogli samodzielnie odwiesić kurteczkę. Nasz piękny hol aż prosił się o złote dekoracyjne haczyki.

Cargo na buty w holu

Cargo na buty w holu

Zobacz projekt łazienki Kobyłka:

Projekt wnętrza domu Kobyłka – łazienka na parterze

Oraz projekt salonu z kuchnią Kobyłka:

Projekt wnętrza domu Kobyłka – salon z kuchnią i jadalnią