Moje Projektowanie dla przedsiębiorców: prelekcja

Małgorzata Walisiak Moje Projektowanie Towarzystwa Biznesowe

Zostałam zaproszona do wygłoszenia prelekcji na temat Mojego Projektowania dla przedsiębiorców zrzeszonych w Towarzystwach Biznesowych. Wybór tematu nie był prosty. Co mogę powiedzieć grupie doświadczonych biznesmenów?

Postanowiłam opowiedzieć o tym, jaką drogę przeszłam zanim powstało Moje Projektowanie, skąd w ogóle się wzięło i dlaczego robię to, co robię.  Tytułem wystąpienia było: „W zgodzie z osobistą misją”. Projektowanie wnętrz i grafiki brzmi czasem zastanawiająco. Czy można pogodzić te obszary działalności i zachować wysoką jakość usług? Można!

Kompetencje biznesowe i design

Nie wszystko muszę robić sama. Korzystając ze swoich kompetencji zarówno designerskich jak i związanych z prowadzeniem biznesu dbam o to, żeby projektanci pracujący pod marką Moje Projektowanie pracowali w zgodzie ze zdefiniowaną misją.

Małgorzata Walisiak Moje Projektowanie Towarzystwa Biznesowe

Małgorzata Walisiak z Moje Projektowanie dla Towarzystwa Biznesowe

Moja osobista misja w przełożeniu na misję Mojego Projektowania

Punktem wyjścia było przeanalizowanie moich talentów, pragnień, umiejętności i wartości. Zdefiniowanie misji osobistej pomogło mi określić jak chcę, żeby wyglądała moja praca i jak chcę służyć innym poprzez wykonywanie jej. MISJA wyraża się w moich najgłębszych pragnieniach i talentach. Co jest dla mnie najważniejsze? Jak chciałabym zostawić po sobie świat? Jak chciałabym wpłynąć na świat?

Treść misji


UWRAŻLIWIAĆ na piękno i prawdę w sobie oraz na znaczenie uporządkowania.

SPRAWIAĆ, żeby otoczenie było piękniejsze, sprawniejsze, bardziej uporządkowane i pozbawione zbędnych elementów.

MOTYWOWAĆ do szukania prawdy i piękna w sobie i najbliższym otoczeniu.

Małgorzata Walisiak Moje Projektowanie Towarzystwa Biznesowe

Małgorzata Walisiak z Moje Projektowanie dla Towarzystwa Biznesowe

Projektowanie w zgodzie z misją

Jak moja misja osobista ma się do projektowania?

Zależy mi na tym, aby dostarczać projekty jak najwyższej jakości: piękne i funkcjonalne. Jeśli jest to grafika –  poznajemy przeznaczenie i grupę docelową, aby trafnie stworzyć przekaz wizualny. Projekty graficzne mają dopracowaną kolorystykę, kompozycję, liternictwo. W przypadku wnętrz – poznajemy potrzeby użytkowników projektowanej przestrzeni. Dbamy o to, żeby wnętrze było ergonomiczne i po prostu piękne.  Usuwamy to, co jest zbędne, rozprasza i wprowadza chaos.

Szybki, dobry i tani projekt? Nie da się!

Projektowanie szybko tanio i dobrze

Moje  Projektowanie: profesjonalnie, sprawnie i w dobrej cenie

Jak będzie szybko i tanio to nie będzie dobrze. Jak będzie dobrze i szybko to nie będzie tanio.  A jak będzie dobrze i szybko to nie będzie tanio.

W Moje Projektowanie dbamy o to, żeby projekty były: profesjonalne, wykonane sprawnie oraz, aby cena była racjonalna.

Pracujemy tak, aby Klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług i je rekomendowali. Zobacz jak wyglądają projekty tworzone w tym duchu!