prezentacja towarzystw biznesowych - projekt ulotki A4 dla TB

Projekt ulotki A4 (A3 składane do A4)

Projekt ulotki A4

Projekt ulotki A4 dla Towarzystw Biznesowych prezentuje ofertę firmy. Powstała 4-stronna broszura informacyjna, która ma zapoznawać z propozycją organizacji i zachęcać do członkostwa.

Odważna kolorystyka

Kolorystyka, którą prezentuje projekt ulotki A4 wynika z kolorów marki Towarzystw Biznesowych. Jednak projektant grafiki zaproponował nieco odważniejsze rozwiązanie. Wychodząc z tej samej linii barwnej użył różnych jasności i przejść gradientowych. Jest tutaj dużo przeźroczystości w tych tonacjach.  Pojawia się nawet róż! Spod półprzeźroczystych, gradientowych apli widać zdjęcia ze spotkań. Taki zabieg miał za zadanie zdynamizować i uatrakcyjnić projekt ulotki A4.

Nietypowe układy graficzne

Zastosowano także nietypowe, dynamiczne układy graficzne. Niemal każda figura jest nieregularna. Jednak wszystkie tworzą spójną całość. Dobrze pokazują różnorodność firm, które należą do organizacji. Dużym wyzwaniem był dobór zdjęć, które z jednej strony będą prezentować odpowiednio dane zagadnienia a z drugiej strony dobrze wkomponują się w nietypowe układy graficzne. Projekt tej ulotki A4 był sporym wyzwaniem.

Projektant grafiki: Małgorzata Walisiak

Zobacz także inne projekty ulotek:

Projekt dużej ulotki z ilustracjami

Projekt ulotki na targi A5

Projekt ulotki DL do C „Obraz we wnętrzu”

Projekt ulotki wyborczej DL składanej do C

Projekt ulotki z ilustracjami


layout oferty papieru firmowego byforest

Layout oferty byForest

Layout oferty dla firmy byForest z motywem pnia drzewa. Zobacz także projekt dużej ulotki z ilustracjami, aby lepiej poznać styl ilustrowanej identyfikacji wizualnej. Przygotowaliśmy także „leśny” projekt papieru firmowego.

 

projekt ulotki A3 na 3 Moje Projektowanie byForest

projekt ulotki A3 na 3 Moje Projektowanie dla byForest

 

projekt papieru firmowego byforest moje projektowanie

projekt papieru firmowego


projekt dużej ulotki informacyjnej A3 do DL Moje Projektowanie byforest

Projekt dużej ulotki z ilustracjami

Projekt dużej ulotki z ilustracjami dla firmy byForest. Ulotka zawiera dużo informacji, które zostały przedstawione za pomocą klimatycznych, leśnych ilustracji. Grupą docelową są rodzice, palcówki edukacyjne, firmy – wszyscy, którzy mogą być zainteresowani warsztatami drzewnymi dla dzieci i całych rodzin.

Projekt dużej ulotki

Broszura została zaprojektowana tak, aby po złożeniu wyglądała jak deseczka. Taki efekt udało się uzyskać dzięki użyciu tła – tekstury drewna oraz formatu ulotki – podłużnego, pionowego prostokąta. Jest to ulotka w formacie A3 składanym na 3 (jak format DL). Taki układ daje 6 stron, z których każda jest indywidualnie zaprojektowana, ilustrowana.

Ilustrowana ulotka

Można było pozwolić sobie na interesujące, atrakcyjne leśne ilustracje, które podkreślają charakter firmy byForest. Układ tekstu jest nieszablonowy, napisy są urozmaicone strzałkami, znaczkami, ikonkami. Gdzieniegdzie widzimy ilustracje przedstawiające motywy leśne: grzybki, listki, igły, szyszki itp.

Nietypowy projekt dla nietypowej firmy

Projekt dużej ulotki jest odpowiedzią na potrzebę, aby przestawić ofertę firmy w sposób profesjonalny, ale nie „sztywny”. Profesjonalizm osiągamy dzięki konsekwencji w użytej kolorystyce, fontach, stylistyce. Kolory to: brązy nawiązujące do drewna, biel, zielenie, szarości a zastosowane fonty są proste i czytelne.

ulotka z ilustracjami projekt dużej ulotki

ulotka z ilustracjami projekt dużej ulotki – okładka złożona

 

projekt dużej ulotki informacyjnej A3 do DL Moje Projektowanie byforest - widok na zewnątrz leśna okładka

projekt dużej ulotki – okładka rozłożona

 

projekt ulotki na warsztaty dla dzieci ulotka z ilustracjami

wnętrze ulotki

Zobacz także projekt papieru firmowego oraz layout oferty dla firmy byForest!

Projektant grafiki: Małgorzata Walisiak


infografika schemat sieci energetycznej

Specjalistyczna infografika – schemat sieci energetycznej

Specjalistyczna infografika – schemat sieci energetycznej jest przeznaczona do międzynarodowego czasopisma naukowego. Prosty, naukowy schemat udało się ubrać w czytelną infografikę. Specjalistyczna infografika wymaga zagłębienia się dany temat, tak, aby jak najlepiej zrozumieć przekaz. Projektant grafiki miał za zadanie: zrozumieć schemat oraz zilustrować go w sposób atrakcyjny wizualnie i czytelny nie tylko dla osób zajmujących się na co dzień zagadnieniami z dziedziny energetyki.

 

Specjalistyczna infografika

Zobacz, jak wyglądał schemat wzorcowy:

 

 

Każdy z przedstawionych punktów został rozwinięty do przyjaznej dla oka ilustracji. Należało narysować: słupy energetyczne (1), podstację trakcyjną (2), stację ładowania samochodów elektrycznych (3) , panele fotowoltaiczne (4) oraz zasobnik energii czyli baterię wanadową (5). Dodatkowo do sieci przyłączony jest pociąg poprzez zasobnik energii. Gruba pozioma linia symbolizuje sieć energetyczną, stąd żółty kolor kojarzący się z energią. Elementy powyżej sieci służą do zasilania jej. Natomiast ostatecznie z wygenerowanego prądu korzystają środki komunikacyjne: samochody elektryczne i pociągi.

 

Sprawdź także inne projekty infografiki:

 

Projektant infografiki: Małgorzata Walisiak


projekt ulotki na targi, format A5

Projekt ulotki na targi A5

Projekt ulotki na targi w formacie A5 był ekspresową realizacją. Projekt został zlecony jednego dnia po południu, a już na drugi dzień rano był już w druku. Innymi słowy projekt ulotki cito. Mimo małej ilości czasu udało zachować się wysoką jakość projektu. Również drukarnia spisała się na medal! Projekt ulotki na targi, gdzie promowały się firmy realizujące m.in. gry miejskie. Ulotka zachowana w konwencji gier i miasta. Stylistyka „młodzieżowa”, dynamiczna odwołująca się do „rytmu miasta” – muzyczny element graficzny nawiązujący do formy głośnika. Zastosowano energetyczną kolorystykę – niebo w fioletach i oranżach. Liternictwo jest wyraziste i proste. Układ ulotki na targi jest klasyczny, równoważy silnie oddziałujące zdjęcia prezentujące miasto na okładce, czy też poszczególny typy gier na drugiej stronie.

projekt ulotki na targi, format A5

Projekt ulotki na targi, format A5

 

Projektant grafiki: Małgorzata Walisiak