News: Architekt Wnętrz Zielonka

architekt wnętrz zielonka pracownia projektowania wnętrz warszawa i okolice

Architekt Wnętrz  Zielonka – czyli przeprowadziliśmy się! Nadal działamy na terenie całej Polski, w szczególności Warszawa i okolice. Natomiast od października 2020 nasza pracownia ma siedzibę w Zielonce pod Warszawą.

Stąd działamy, tutaj zapraszamy Klientów i Partnerów biznesowych na spotkania. Chętnie podejmujemy się projektów wnętrz w Zielonce i okolicy (np. Kobyłka, Marki).

Wszystkie wzorniki i katalogi, którymi dysponujemy  są dostępne w pracowni w Zielonce. Mamy także dobrą kawę! 🙂

Jest nas więcej!

Architekt wnętrz z siedzibą w Zielonce to nie jedyna zmiana – oprócz tego jest nas więcej! Zarówno prywatnie jak i zawodowo. W zakresie projektowania wnętrz najintensywniej działa właścicielka pracowni arch. wnętrz Małgorzata Walisiak oraz arch. wnętrz Patrycja Szymańska. Wsparcie jak zwykle – Paweł Walisiak. Współpracujemy także  z innymi projektantami, wykonawcami i dostawcami materiałów wykończeniowych.

Projektowanie Wnętrz i nie tylko

Nasza pracownia realizuje także projekty z zakresu grafiki użytkowej i wystawiennictwa. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio!

Nowy produkt – filmy nieruchomości

Dzięki współpracy ze wspaniałym duetem filmowców możemy zrealizować także profesjonalny film prezentacyjny nieruchomość. Zapytaj o szczegóły: mw@mojeprojektowanie.pl